• آشنايي بيشتر با خطوط اختصاصی
 یکی از مزایای ویژه سامانه ارسال پیامک یادته امکان ارسال و دریافت از تمامی اپراتورهای 1000 - 3000 - 5000 و تلفن ثابت 021  کشور می باشد.این امکان به شما قابلیت انتخاب بین تفاوت های این خطوط را می دهد که به صلاحدید خود و به نسبت نیاز خود انتخاب نمایید. 


 
نمايش اطلاعات کامل خطوط
 

  • آشنایی با انواع تعرفه سامانه یادته
روش  پلکانی  در این روش به میزان هر بار خرید و پرداخت وجه تعرفه ارسال متغییر می باشد. به صورت دیگر پرداخت بیشتر مساوی با تعرفه کمتر می شود
روش تشویقی در این روش در صورت خرید شارژ 2 بار در هرماه در خریدهای بعدی ماه جاری تعرفه یک پلکان پایین تر محاسبه می گردد.
روش حمایتی در این روش در صورت ارسال بیش ار 5000 پیامک در هفته تعرفه به صورت ثابت محاسبه می گردد.

نمایش اطلاعات کامل تعرفه

 

آیا میدانید پیامکی یادته؟

آیا می دانید اولین پیامک با چه متنی ارسال شد؟

می‌توان گفت که اولین پیامک در سال ۱۹۹۲ توسط بریت نیل پاپ‌وُورس به مدیر اپراتور وُدافون، ریچارد جرویس در مهمانی کارمندان در شب کریسمس ارسال شد که متن آن این بود: “کریسمس مبارک”.

مهندسی به نام Neil Papworth که برای شرکت Sema Group در انگلیس کار می کرد یکی از اعضای گروهی بود که نرم افزار ارائه دهنده خدمات پیامک را برای شرکت وودافون طراحی می کردند.

تکمیل این نرم افزار حدود یک سال به طول انجامید و در دسامبر 1992 این مهندس برای اولین بار فناوری پیامک را با ارسال متنی از دفتر شرکت یاد شده به شعبات وودافون آزمایش کرد.برای ارسال اولین پیامک Papworth در برابر یک رایانه نشست و عبارت "کریسمس مبارک" را تایپ کرد. سپس این متن از طریق فناوری پیامک برای ریچارد جارویس مدیر عامل وقت وودافون به یک گوشی موبایل اوربیتل ۹۰۱  ارسال شد. بدین صورت عصر پیامک شکل گرفت.

 

 

عضویت خبرنامه سامانه یادتهشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!
تماس با ما

مشتریان سامانه یادته

آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید
فروشگاه پارمیس شاپ
فروشگاه ساز پرستاشاپ
مرکز مشاوره روانشناسی آرمانا
خریدو فروش اینترنتی فایل
فروشگاه پاپاچوب
گروه شرکت های پارسیان بین الملل
محصولات ورزشی مجید